JuCad vozíky

 

Titanové vozíky

JuCad Phantom Titan eX 2.0 - výhodný set

Titanový elektrický vozík

JPHANTOMX2

JuCad Phantom Titan 2.0 s unikátními celokarbonovými koly je nyní dostupný včetně high-class vybavení za speciální cenu. Elektrický vozík, praktická přepravní taška a dálkové ovládání. Inteligentní technologický balík nejnovější generace 2.0 to je užasný komfort, tiché bezkartáčové motory s parkovací brzdou a integrovaný ukazatel stavu nabití baterie.

Technické specifikace jsou stejné jako JuCad Phantom Titan 2.0.

132 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad Phantom Titan 2.0

Titanový elektrický vozík

JPHANTOM2

Titanový elektrický vozík s unikátními designovými koly. Karbonová kola, titanový rám, plynulé ovládání rychlostí. Inteligentní technologie nejnovější generace 2.0 to je úžasný komfort, tiché bezkartáčové motory s parkovací brzdou na obou stranách a integrovaný ukazatel stavu nabití baterie. Pohodlné složení během několika sekund do super plochých rozměrů. Maximální komfort při jízdě je zaručen odolným titanovým rámem, výkonným a tichým 48V systémem trakce s drive, reverse a neutral funkcemi stejně také jako automatickým dojezdem a volitelným dálkovým ovládáním. Snadné nastavení výšky rukojeti a vrchního držáku na bag. Extra plochá taška a oddělený obal na kola.

122 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad Phantom black on black 2.0

Titanový elektrický vozík

JPHAN-BL2

Černý, noblesní, elegantní. Titanový elektrický vozík s unikátními designovými koly. Karbonová kola, titanový rám, plynulé ovládání rychlostí. Inteligentní technologie nejnovější generace 2.0 to je úžasný komfort, tiché bezkartáčové motory s parkovací brzdou na obou stranách a integrovaný ukazatel stavu nabití baterie. Pohodlné složení během několika sekund do super plochých rozměrů. Maximální komfort při jízdě je zaručen odolným titanovým rámem, výkonným a tichým 48V systémem trakce s drive, reverse a neutral funkcemi stejně také jako automatickým dojezdem. Snadné nastavení výšky rukojeti a vrchního držáku na bag.

Technické specifikace jsou stejné jako JuCad Phantom Titan 2.0.

126 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad Ghost Titan 2.0

Titanový elektrický vozík

JGHOST2

Elektrický titanový vozík JuCad Ghost Titan 2.0 s neviditelnými koly s nejnovějším ovládáním a bezkartáčovou technologií. Elektronická parkovací brzda na obou stranách zajišťuje vozík i na extrémně prudkém terénu. Nový technologický balík s nejnovějším motorem a parkovací technologií, magnetické zásuvky na baterie a integrovaný ukazatel stavu baterie. Odolná T-rukojeť umožňuje snadnou manipulaci oběma rukama a kontrolu nad vozíkem i na nerovném terénu. Nastavitelné upevnění deštníku je integrováno v T-rukojeti. Užitečná nabíječka s magnetickým úchytem.

JuCad Ghost Titan 2.0 byl oceněn "German Design Award“ , “iF Design Award” a “reddot award” jako Winner 2018.

122 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad drive SL Travel eX 2.0 - výhodný set

Titanový eletrický vozík

JTRAVELX2

Bestseller JuCad drive SL Travel 2.0, praktické JuCad dálkové ovládání a transportní taška za eXkluzivní cenu setu. Nejnovější generace 2.0 - tiché bezkartáčové motory, parkovací brzda na obou stranách a integrovaný ukazatel stavu baterie. Osvědčené JuCad dálkové ovládání a rychlé složení do praktické transportní tašky s odděleným prostorem pro kola.

 

Technické specifikace jsou stejné jako JuCad drive SL Travel 2.0.

Speciální cena 

JuCad drive SL Travel 2.0 + JuCad dálkové ovládání + transportní taška s teleskopickým držadlem = 1̶2̶4̶ ̶9̶8̶0̶ ̶K̶č̶

115 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad drive SL Travel 2.0

Titanový elektrický vozík

JTRAVEL2

Sportovní, elegantní a super-lehký elektrický vozík z prvotřídního titanu v saténovém provedení. Přidaný spoj pro ještě menší rozměry při složení. Snadno se vejde do kufru sportovních aut ale také do cestovního obalu. Nejnovější generace 2.0 - tiché bezkartáčové motory, parkovací brzda na obou stranách a integrovaný ukazatel stavu baterie. High-performance lithiová baterie, šetrná k životnímu prostředí, výdrží až 45 jamek a je uložena v golfovém bagu.  Inteligentní JuCad systém trakce má pohon na dvě kola s dvěma motory integrovanými v nápravě plus elektronický brzdový systém pro optimální výkon i na prudkém terénu. Pohodlný otočný přepínač funkcí D=drive, N=neutral a R=reverse a s tlačítkem automatického dojezdu.

109 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad drive SL Titan 2.0

Titanový elektrický vozík

JDRIVESL2

Perfektní kombinace nadčasového designu a funkčnosti. JuCad drive SL 2.0 High-grade titanový elektrický vozík s jedním spojem lze snadno rozložit během několika sekund. Robustní konstrukce je vhodná pro ty nejtěžší bagy. Nejnovější generace 2.0 - tiché bezkartáčové motory, parkovací brzda na obou stranách a integrovaný ukazatel stavu baterie. High-performance lithiová baterie, šetrná k životnímu prostředí, výdrží až 45 jamek a je uložena v golfovém bagu.  Inteligentní JuCad systém trakce má pohon na dvě kola s dvěma motory integrovanými v nápravě plus elektronický brzdový systém pro optimální výkon i na prudkém terénu. Pohodlný otočný přepínač funkcí D=drive, N=neutral a R=reverse a s tlačítkem automatického dojezdu.

109 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad drive SL Classic40

Titanový elektrický vozík

JCLASS35

Titanový vozík JuCad drive SL Classic snadno rozložitelný jednou rukou. Rozložený se tento lehký vozík snadno vejde do auta. Je vybaven přepínačem funkcí drive a neutral stejně jako tlačítkem automatického dojezdu 10m, 20m a 30m. Inteligentní JuCad systém trakce s dvěma motory integrovanými v nápravě plus elektronický brzdový systém pro optimální výkon i na prudkém terénu. Díky high-tech motorům umístěných mimo dosah očí je téměř nerozlišitelný od manuálního vozíku.

82 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad Ghost manual

Titanový manuální vozík

JGHOST-M

JuCad Ghost, elegantní titanový vozík s "neviditelnými" koly v manuálním provedení. Snadno složitelný během několika sekund. Odolná nastavitelná T-rukojeť je vhodná pro manipulaci oběma rukama a je na ní umístěn nastavitelný držák na deštník. Vozík je nenáročný na údržbu a snadno se čistí. Je vhodný pro všechny typy bagů.

32 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad Titan

Titanový manuální vozík

JUCADT/JUCADT3

Ultra-lehký manuální titanový golfový vozík v saténovém provedení. Velká nasazovací kola a nastavitelná rukojeť. JuCad Titan se snadno složí do minimálních rozměrů a je vhodný pro všechny typy bagu.

Dostupný ve dvoukolové (JUCADT) a tříkolové verzi (JUCADT3).

32 990 Kč (JUCADT)

35 990 Kč (JUCADT3)

Cena s DPH 21%

 

Nerezové vozíky

JuCad Drive 2.0

Nerezový elektrický vozík

JDRIVE2

Elegantní elektrický JuCad Drive golfový vozík z high-quality nerezové oceli je ve své preciznosti, odolnosti a funkčnosti konkurence schopnou alternativou k exkluzivním ultra-lehkým JuCad vozíkům z titanu. Díky pohodlnému push-fit spoji se vozík snadno složí do neobyčejně plochých rozměrů a vejde se pohodlně i do malých kufrů aut. Dva neviditelné výkonné high-tech motory zaručují tichý a plynulý výkon. Uživatelsky příjemný otočný ovladač rychlosti a elektronická brzda pro jízdu z kopce. High-performance lithiová baterie, šetrná k životnímu prostředí, výdrží až 45 jamek a je uložena v golfovém bagu.

85 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad Edition

Nerezový manuální vozík

JEDITION/JEDITION3

Nadčasový design a absolutní stabilita. Manuální vozík JuCad Edition z nerezové oceli. Snadné složení a rozložení během několika sekund. Nastavitelná rukojeť a snadná manipulace při tlačení a táhnutí vozíku. JuCad Edition je extrémně stabilní a vhodný i pro ty nejtěžší bagy profesionálů. Díky malým rozměrům při složení je vozík vhodným společníkem pro cestování leteckou dopravou a snadno se vejde do přenosné tašky JuCad Travelcover. JuCad Edition je dodáván v robustní a praktické přenosné tašce. Vozík je dostupný také s praktickou zajišťující brzdou.

 

Dostupný ve dvoukolové (JEDITION ) a tříkolové verzi (JEDITION3).

19 990 Kč (JEDITION)

22 990 Kč (JEDITION3)

Cena s DPH 21%

JuCad Junior

Nerezový manuální vozík pro děti

JUNIOR/JUNIOR3

Manuální nerezový vozík JuCad Junior  je speciální model pro děti po vzoru jeho "staršího bratra" JuCad Edition z nerezové oceli. Snadno ovladatelný, složitelný do malých rozměrů, nastavitelná rukojeť s nastavením vhodným i pro ty nejmladší golfisty. JuCad junior je dostupný i jako elektrický vozík. Pro všechny mladé golfisty do výšky 150 cm (4'10'').

 

art. no. JUNIOR, dvoukolová verze

art. no. JUNIOR3, tříkolová verze

9 990 Kč (JUNIOR)

12 290 Kč (JUNIOR3)

Cena s DPH 21%

JuCad Junior Drive

Nerezový elektrický vozík pro děti

JUNIOR-D

Snadno ovladatelný elektrický vozík JuCad Junior Drive z nerezové oceli. Nastavitelná rukojeť s otočným ovládáním rychlosti a s nastavením vhodným i pro ty nejmladší golfisty. Elektronická brzda zaručuje maximální stabilitu i na nerovném terénu. Dodáván s praktickou přenosnou taškou.

52 990 Kč

Cena s DPH 21%

 

Karbonové vozíky

Nerezové vozíky

JuCad Carbon Travel

Karbonový elektrický vozík

JCT

89 900 Kč

Cena s DPH 21%

Nerezové vozíky

JuCad Phantom Carbon

Karbonový elektrický vozík

JCPHANTOM

112 900 Kč

Cena s DPH 21%

Nerezové vozíky

JuCad Phantom Carbon White

Karbonový elektrický vozík

JCPHAN-WH

112 900 Kč

Cena s DPH 21%