top of page
TiCad

TiCad vozíky

TiCad_Logo_NoClaim_Grau_Web.png
meisterkreis-vector-logo.png

Prvotřídní kvalita, prokázaná inovativnost, výběrový design, excelentní zákaznický servis a bezchybná pověst. To jsou kritéria, která musí splnit každá společnost pro přijetí do asociace Meisterkreis. Meisterkreis je asociace vysoce exkluzivních high-end německých luxusních značek. V roce 2016 se TiCad stal prvním výrobcem golfového vybavení, který se připojil do této top-class asociace.

Elektrické vozíky

Elektrické vozíky

TiCad Forte

Titanový elektrický vozík

TiCad Forte

Novinka 2023! 


Zcela nový luxusní TiCad FORTE nastavuje vysoké standardy mezi elektrickými vozíky. Kombinuje propracovaný design a příjemnou lehkost s inovativní technologií. Milovníci golfu,  kteří si cení estetiky stejně jako funkčnosti a kvality, budou z této novinky 2023 nadšeni.


Matný titanový povrch dodává vozíku moderní  vzhled. Oblíbený LED světelný kroužek je aktivní,  jakmile je baterie připojena k vozíku, a poskytuje informace o stavu  vozíku. Plastová rukojeť ve tvaru písmene I je ergonomicky tvarovaná a  lze ji snadno ovládat oběma rukama. Vozík je rychle a snadno připraven k použití. Přední kolo i držáky bagu jsou  přivařeny k rámu a jsou vždy na svém místě. TiCad FORTE je standardně  vybaven komfortním systémem TiCad Easy Zeising, elektromagnetickou  parkovací brzdou, elektronickou sjezdovou brzdou a mechanickou funkcí  volnoběhu. Praktická přepravní taška, která je součástí dodávky,  optimálně chrání vozík při přepravě.81 990 Kč

Cena s DPH 21%

TiCad Liberty

Titanový elektrický vozík

TiCad Liberty

TiCad Liberty je vlajkovou lodí firmy TiCad. Kombinuje nejkvalitnější materiály a nekompromisní funkční design, titanový rám i kola. Nastavitelná rukojeť a snadné složení během několika sekund. Uveden na trh již v roce 1998. V 2003 oceněn iF Design Award – Product Design.

124 990 Kč

Cena s DPH 21%

TiCad Tango Classic

Titanový elektrický vozík

TiCad Tango Classic

Nová generace top-end vozíku TiCad Tango. Krom všech vlastností původního modelu přináší navíc saténový povrch, titanová kola a elektromagnetickou parkovací brzdu. Sofistikovaný povrch dodává vozíku nadčasový vzhled a je snadný na údržbu.

124 990 Kč

Cena s DPH 21%

TiCad Tango

Titanový elektrický vozík

TiCad Tango

Cenově nejdostupnější TiCad elektrický vozík. Uveden na trh v roce 2013 a v témže roce oceněn Reddot Design Award. Model Tango je vybaven GRP (glass reinforced plastic) koly a pískovaným skládacím titanovým rámem. Kola mohou být nahrazeny TiTec titanovými koly. Ručně šitá kožená rukojeť s otočným ovládáním rychlosti a automatických dálkovým dojezdem.


2013: "Reddot Design Award Winner"

92 990 Kč

Cena s DPH 21%

TiCad Goldfinger

Titanový elektrický vozík

TiCad Goldfinger

TiCad Goldfinger byl uveden na trh v roce 2005 a je perfektním příkladem high-end inženýrské práce a minimalistického designu. Titanový rám, jednoduchý plug-in princip rozkládání vozíku zajišťují celkovou lehkost odolnost a rychlé a jednoduché složení či rozložení při transportu. Vozík Goldfinger je vybaven lithium ion-baterií s výdrží alespoň 27 jamek. Záruka na baterii a elektronické součásti vozíku je 2 roky, na rám a kola se vztahuje 5letá záruka. Základní model je vybaven GRP koly, ty je možné nahradit TiTec titanovými koly. Je vybaven otočným nebo tlačítkovým ovládáním rychlosti popř. může být vybaven i dálkových ovládáním.

2006: "iF Material Design Award"

2008: "Design Award of the Federal Republic of Germany"

112 990 Kč

Cena s DPH 21%

TiCad Voyage

Titanový elektrický vozík

TiCad Voyage

Elektrický vozík nové generace


Elegantní, dobře tvarovaná silueta tohoto skládacího vozíku je geniální novinkou ve světě golfu. Lesklý titanový povrch je dalším důkazem vysoce kvalitního charakteru tohoto luxusního vozíku. Kožená rukojeť ve tvaru T perfektně padne do každé ruky díky svému ergonomickému tvaru a přináší maximální pohodlí díky ovládání otočnou rukojetí a automatickému dojezdu. Jeho nejvýraznějším prvkem je inovativní LED světelný prstenec, který je umístěn na středové trubce.

109 990 Kč

Cena s DPH 21%

Manuální vozíky

Manuální vozíky

TiCad Canto

TiCad Canto

Titanový manuální vozík

Titanový tříkolový vozík vyrobený z nejkvalitnějšího titanu uvedený na trh v roce 2017. Se svoji váhou 3.9kg patří do lehké váhy mezi manuálními vozíky. TiCad Canto je snadno rozložitelný během několika sekund. Má nastavitelnou koženou delta rukojeť umožňující pohodlnou manipulaci pro praváky i leváky a umožňuje manipulaci i oběma rukama. Model Canto je vybaven mechanickou brzdou a je dodáván se zakázkově vyrobenou přepravní taškou.

34 990 Kč

Cena s DPH 21%

TiCad Star

TiCad Star

Titanový manuální vozík

TiCad Star je dvoukolový titanový vozík, jehož prototyp byl odhalen na veletrhu ISPO již v roce 1991. V roce 2003 se stal prvním golfovým vozíkem na světě jmenovaným "Product of Applied Arts" a vystaveným v Museum of Modern Art in Barcelona. Titanový rám, titanový shaft, titanová kola, nastavitelná kožená rukojeť a snadné složení do rozměrů 66 x 36 x 10 cm. ve tvaru kancelářské svorky.

49 990 Kč

Cena s DPH 21%

TiCad Andante

TiCad Andante

Titanový manuální vozík

TiCad Andante je manuální tříkolový vozík, který byl uveden na trh v roce 2006. V roce 2008 dostal zlaté ocenění "iF Product Design Award". Má nastavitelnou koženou delta rukojeť umožňující pohodlnou manipulaci pro praváky i leváky a umožňuje manipulaci i oběma rukama.  GRP kola, je možné vybavit titanovými TiTec koly. TiCad Andante je snadno rozložitelný do rozměrů 66 x 32 x 17 cm, vybaven mechanickou brzdou a je dodáván se zakázkově vyrobenou přepravní taškou.

34 990 Kč

Cena s DPH 21%

TiCad Pro

TiCad Pro

Titanový manuální vozík

TiCad Pro je manuální dvoukolový vozík vyrobený z titanu, který byl uveden na trh v roce 1991 a v roce 1994 byl oceněn prestižní iF Hannover "Award for good industrial design". Univerzální tvar umožňuje vozík pohodlně tlačit i tahat. GRP kola, je možné vybavit titanovými TiTec koly. TiCad Andante je snadno rozložitelný do rozměrů 66 x 32 x 14 cm a je dodáván se zakázkově vyrobenou přepravní taškou.

1994: The prestigious iF Hannover "Award for good industrial design"

29 990 Kč

Cena s DPH 21%

bottom of page