top of page

JuCad vozíky

Titanové vozíky

Titanové vozíky

JuCad drive SL Master Titan set

JuCad drive SL Master Titan set

Titanový elektrický vozík

JDRIVESLM-SET

Titanový elektrický vozík včetně příslušenství za výjimečnou cenu! 

Ušetříte 25 000 Kč!


Objednejte si svůj jedinečný set již nyní na jucad@golfgate.cz a dostanete:

Elektrický vozík JuCad drive SL Master Titan 

+ zdarma elektronická parkovací brzda 

+ zdarma přenosná taška 

+ zdarma držák na scorecard (černý) 

+ zdarma golfový deštník s 99% UV ochranou/UPF 50+ (stříbrný) 

+ zdarma chránič rukojeti

+ 6 let záruka na rám

+ 2 roky záruka na baterii

Akční cena 74 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad Phantom Titan eX 2.0 - výhodný set

JuCad Phantom Titan eX 2.0 - výhodný set

Titanový elektrický vozík

JPHANTOMX2

Elektrický vozík, praktická přepravní taška a dálkové ovládání za zvýhodněnou cenu!


JuCad Phantom Titan 2.0 s unikátními celokarbonovými koly je nyní dostupný včetně high-class vybavení za eXkluzivní cenu. Inteligentní technologický balík nejnovější generace 2.0, to je užasný komfort, tiché bezkartáčové motory s parkovací brzdou a integrovaný ukazatel stavu nabití baterie.

129 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad Phantom Titan 2.0

JuCad Phantom Titan 2.0

Titanový elektrický vozík

JPHANTOM2

Titanový elektrický vozík s unikátními designovými koly. Karbonová kola, titanový rám, plynulé ovládání rychlostí. Inteligentní technologie nejnovější generace 2.0 to je úžasný komfort, tiché bezkartáčové motory s parkovací brzdou na obou stranách a integrovaný ukazatel stavu nabití baterie. Pohodlné složení během několika sekund do super plochých rozměrů. Maximální komfort při jízdě je zaručen odolným titanovým rámem, výkonným a tichým 48V systémem trakce s drive, reverse a neutral funkcemi stejně také jako automatickým dojezdem a volitelným dálkovým ovládáním. Snadné nastavení výšky rukojeti a vrchního držáku na bag. Extra plochá taška a oddělený obal na kola.

123 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad Phantom Titan black on black 2.0

JuCad Phantom Titan black on black 2.0

Titanový elektrický vozík

JPHAN-BL2

Černý, noblesní, elegantní. Titanový elektrický vozík s unikátními designovými koly. Karbonová kola, titanový rám, plynulé ovládání rychlostí. Inteligentní technologie nejnovější generace 2.0, to je úžasný komfort, tiché bezkartáčové motory s parkovací brzdou na obou stranách a integrovaný ukazatel stavu nabití baterie. Pohodlné složení během několika sekund do super plochých rozměrů. Maximální komfort při jízdě je zaručen odolným titanovým rámem, výkonným a tichým 48V systémem trakce s drive, reverse a neutral funkcemi stejně také jako automatickým dojezdem. Snadné nastavení výšky rukojeti a vrchního držáku na bag.


Technické specifikace jsou stejné jako JuCad Phantom Titan 2.0.

128 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad Ghost Titan 2.0

JuCad Ghost Titan 2.0

Titanový elektrický vozík

JGHOST2

Elektrický titanový vozík JuCad Ghost Titan 2.0 s neviditelnými koly, nejnovějším ovládáním a s bezkartáčovou technologií. Elektronická parkovací brzda na obou stranách zajišťuje vozík i na extrémně prudkém terénu. Nový technologický balík s nejnovějším motorem a parkovací technologií, magnetické zásuvky na baterie a integrovaný ukazatel stavu baterie. Odolná T-rukojeť umožňuje snadnou manipulaci oběma rukama a kontrolu nad vozíkem i na nerovném terénu. Nastavitelné upevnění deštníku je integrováno v T-rukojeti. Komfortní nabíječka s magnetickým úchytem.


JuCad Ghost Titan 2.0 byl oceněn "German Design Award“ , “iF Design Award” a “reddot award” jako Winner 2018.

116 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad drive SL Travel eX 2.0 - výhodný set

JuCad drive SL Travel eX 2.0 - výhodný set

Titanový eletrický vozík

JTRAVELX2

Bestseller JuCad drive SL Travel 2.0, praktické JuCad dálkové ovládání a transportní taška za eXkluzivní cenu výhodného setu.


Nejnovější generace 2.0 - tiché bezkartáčové motory, parkovací brzda na obou stranách a integrovaný ukazatel stavu baterie. Pohodlné JuCad dálkové ovládání a rychlé složení do praktické transportní tašky s odděleným prostorem pro kola.

 

Technické specifikace jsou stejné jako JuCad drive SL Travel 2.0.


Speciální cena 

JuCad drive SL Travel 2.0 + JuCad dálkové ovládání + transportní taška s teleskopickým držadlem = 1̶2̶4̶ ̶9̶8̶0̶ ̶K̶č̶

116 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad drive SL Titan Travel 2.0

JuCad drive SL Titan Travel 2.0

Titanový elektrický vozík

JTRAVEL2

Bestseller!


Sportovní, elegantní a super-lehký elektrický vozík z prvotřídního titanu v saténovém provedení. Přidaný spoj pro ještě menší rozměry při složení. Snadno se vejde do kufru sportovních aut ale také do cestovního obalu. Nejnovější generace 2.0 - tiché bezkartáčové motory, parkovací brzda na obou stranách a integrovaný ukazatel stavu baterie. High-performance lithiová baterie, šetrná k životnímu prostředí, výdrží až 45 jamek a je uložena v golfovém bagu.  Inteligentní JuCad systém trakce má pohon na dvě kola s dvěma motory integrovanými v nápravě plus elektronický brzdový systém pro optimální výkon i na prudkém terénu. Pohodlný otočný přepínač funkcí D=drive, N=neutral a R=reverse a s tlačítkem automatického dojezdu.

108 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad drive SL Titan Silence 2.0

JuCad drive SL Titan Silence 2.0

Titanový elektrický vozík

JDRIVESL-S2

Tichý a plně skládací titanový vozík s nejnovější technologií bezhlučného pohonu SILENCE pro nejmodernější zážitek z jízdy!108 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad drive SL Titan Classic 2.0

JuCad drive SL Titan Classic 2.0

Titanový elektrický vozík

JCLASS2

Titanový elektrický vozík JuCad Drive SL Titan Classic 2.0 se snadno složí během několika vteřin, a je proto obzvláště atraktivní pro klubové hráče. Díky plochému balení o rozměrech 65x60x20 cm a hmotností pouhých 5,9 kg se hodí také do jakékoli auta. Inovativní trakční systém JuCad zajišťuje optimální provozní vlastnosti v jakémkoli terénu. Balíček inteligentních technologií nejnovější generace umožňuje další pohodlí a zahrnuje tiché střídavé motory s oboustrannou parkovací brzdou pro bezpečné stání v nejstrmějších terénech a integrovaným displejem stavu nabití baterie. Otočné ovládání rychlosti a automatické brzdění při jízdě z kopce poskytuje hráči komfortní řízení vozíku. Díky své osvědčené koncepci jízdy se dvěma neviditelnými technologicky vyspělými motory je tento vozík prakticky nerozeznatelný od ručního vozíku.

86 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad Ghost manual

JuCad Ghost manual

Titanový manuální vozík

JGHOST-M

JuCad Ghost, elegantní titanový vozík s "neviditelnými" koly v manuálním provedení. Snadno složitelný během několika sekund. Odolná nastavitelná T-rukojeť je vhodná pro manipulaci oběma rukama a je na ní umístěn nastavitelný držák na deštník. Vozík je nenáročný na údržbu a snadno se čistí. Je vhodný pro všechny typy bagů.

34 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad Titan

JuCad Titan

Titanový manuální vozík

JUCADT/JUCADT3

Ultra-lehký manuální titanový golfový vozík v saténovém provedení. Velká nasazovací kola a nastavitelná rukojeť. JuCad Titan se snadno složí do minimálních rozměrů a je vhodný pro všechny typy bagu.


Dostupný ve dvoukolové (JUCADT) a tříkolové verzi (JUCADT3).

31 990 Kč (JUCADT)

32 990 Kč (JUCADT3)

Cena s DPH 21%

Nerezové vozíky

Nerezové vozíky

JuCad drive Stainless Steel 2.0

JuCad drive Stainless Steel 2.0

Nerezový elektrický vozík

JDRIVE2

Elegantní elektrický JuCad Drive golfový vozík z high-quality nerezové oceli je ve své preciznosti, odolnosti a funkčnosti konkurence schopnou alternativou k exkluzivním ultra-lehkým JuCad vozíkům z titanu. Díky pohodlnému push-fit spoji se vozík snadno složí do neobyčejně plochých rozměrů a vejde se pohodlně i do malých kufrů aut. Dva neviditelné výkonné high-tech motory zaručují tichý a plynulý výkon. Uživatelsky příjemný otočný ovladač rychlosti a elektronická brzda pro jízdu z kopce. High-performance lithiová baterie, šetrná k životnímu prostředí, výdrží až 45 jamek a je uložena v golfovém bagu.

86 990 Kč

Cena s DPH 21%

JuCad Junior

JuCad Junior

Nerezový manuální vozík pro děti

JUNIOR/JUNIOR3

Manuální nerezový vozík JuCad Junior  je speciální model pro děti po vzoru jeho "staršího bratra" JuCad Edition z nerezové oceli. Snadno ovladatelný, složitelný do malých rozměrů, nastavitelná rukojeť s nastavením vhodným i pro ty nejmladší golfisty. JuCad junior je dostupný i jako elektrický vozík. Pro všechny mladé golfisty do výšky 150 cm (4'10'').

 

art. no. JUNIOR, dvoukolová verze

art. no. JUNIOR3, tříkolová verze

11 690 Kč (JUNIOR)

12 990 Kč (JUNIOR3)

Cena s DPH 21%

JuCad Junior drive Stainless Steel

JuCad Junior drive Stainless Steel

Nerezový elektrický vozík pro děti

JUNIOR-D

Snadno ovladatelný elektrický vozík JuCad Junior Drive z nerezové oceli. Nastavitelná rukojeť s otočným ovládáním rychlosti a s nastavením vhodným i pro ty nejmladší golfisty. Elektronická brzda zaručuje maximální stabilitu i na nerovném terénu. Dodáván s praktickou přenosnou taškou.

49 990 Kč

Cena s DPH 21%

Karbonové vozíky

Karbonové vozíky

Nerezové vozíky

JuCad Carbon Travel 2.0 FACELIFT

Karbonový elektrický vozík

JCT2-SH

Novinka 2024! Nejprodávanější celokarbonový vozík v novém designu!


Bestseller mezi elektrickými vozíky nově s lehce třpytivým celokarbonovým rámem v 3K designu. Vyznačuje se absolutní stabilitou i přes nízkou hmotnost pouhých 5,8 kg. Přidaný spoj pro ještě menší rozměry při složení. Snadno se vejde do kufru sportovních aut, ale také do cestovního obalu. Nejnovější generace 2.0 - tiché bezkartáčové motory, parkovací brzda na obou stranách a integrovaný ukazatel stavu baterie. High-performance lithiová baterie, šetrná k životnímu prostředí, s výdrží až 45 jamek, s možností uložení v golfovém bagu.  Inteligentní JuCad systém trakce má pohon na dvě kola s dvěma motory integrovanými v nápravě plus elektronický brzdový systém pro optimální výkon i na prudkém terénu. 89 990 Kč

Cena s DPH 21 %

Nerezové vozíky

JuCad Carbon Travel BIANCO SV 2.0

Karbonový elektrický vozík

JCT2-BIANCO

Novinka 2024! High-tech kvalita z ultra lehkého karbonu!


Nejnovější high-tech karbonový vozík JuCad s matným bílým vzhledem, sníženou hmotností a zvýšenou pevností je extrémně lehký a zahrnuje vysoce inovativní funkce. Technologický balíček 2.0 nabízí pro Vaše maximální pohodlí při jízdě integrované oboustranné parkovací brzdy, bezkartáčové motory, magnetické konektory a ukazatel stavu nabití baterie. Tento špičkový elektrický vozík s 3ramennými celokarbonovými koly byl navržen tak, aby splňoval ty nejnáročnější požadavky. Každá součást rámu Bianco SV (Superveloce) byla navržena v souladu s heslem „Design to Weight“: co možná nejmenší hmotnost pro maximální možné zatížení. JuCad Carbon Travel Bianco SV 2.0 s mini rozměry ve složeném stavu pouze 65x35x15 cm je ideálním společníkem na cesty. Spolu s golfovým bagem jej lze uložit do Travelcoveru, takže budete cestovat pouze s jediným zavazadlem.

99 990 Kč

Cena s DPH 21 %

Nerezové vozíky

JuCad Carbon Travel Nero SV 2.0

Karbonový elektrický vozík

JCT2-NERO

High-tech kvalita z ultra lehkého karbonu!


Nejnovější high-tech karbonový vozík JuCad s matným černým 3K vzhledem, sníženou hmotností a zvýšenou pevností je extrémně lehký a zahrnuje vysoce inovativní funkce. Technologický balíček 2.0 nabízí pro Vaše maximální pohodlí při jízdě integrované oboustranné parkovací brzdy, bezkartáčové motory, magnetické konektory a ukazatel stavu nabití baterie. Tento špičkový elektrický vozík s 3paprskovými koly v designu 3K byl navržen tak, aby splňoval ty nejnáročnější požadavky. Každá součást rámu Nero SV (Superveloce) byla navržena v souladu s heslem „Design to Weight“: co možná nejmenší hmotnost pro maximální možné zatížení. JuCad Carbon Travel Nero SV 2.0 s mini rozměry ve složeném stavu pouze 65x35x15 cm je ideálním společníkem na cesty. Spolu s golfovým bagem jej lze uložit do Travelcoveru, takže budete cestovat pouze s jediným zavazadlem.

99 990 Kč

Cena s DPH 21 %

Nerezové vozíky

JuCad Carbon Travel VERDE ROSÉ 2.0 special edition

Karbonový elektrický vozík

JCT2-VRO

Duhové zelené tóny tohoto fenomenálního elektrického vozíku jsou inspirovány přírodou. Díky odleskům světla se celokarbonový rám a ráfky v barvě růžového zlata elegantně třpytí a lesknou.


Elektrický karbonový vozík s "mini" rozměry ve složeném stavu.

Elegantní vozík JuCad s celokarbonovým rámem je speciálně navržen pro náročné požadavky golfových hřišť. Vyznačuje se absolutní stabilitou i přes nízkou hmotnost pouhých 5,4 kg. Přidaný spoj pro ještě menší rozměry při složení. Snadno se vejde do kufru sportovních aut, ale také do cestovního obalu. Nejnovější generace 2.0 - tiché bezkartáčové motory, parkovací brzda na obou stranách a integrovaný ukazatel stavu baterie. High-performance lithiová baterie, šetrná k životnímu prostředí, s výdrží až 45 jamek, s možností uložení v golfovém bagu.  Inteligentní JuCad systém trakce má pohon na dvě kola s dvěma motory integrovanými v nápravě plus elektronický brzdový systém pro optimální výkon i na prudkém terénu. 99 990 Kč


Cena s DPH 21 %

Nerezové vozíky

JuCad Carbon Travel VERDE BLACK 2.0 special edition

Karbonový elektrický vozík

JCT2VBL

Díky harmonicky duhovým zeleným tónům tohoto elegantního elektrického vozíku se celokarbonový rám stylově třpytí, zatímco matně černé high-tech celokarbonové ráfky v 3K designu doplňují cool vzhled.


Elektrický karbonový vozík s "mini" rozměry ve složeném stavu.

Elegantní vozík JuCad s celokarbonovým rámem je speciálně navržen pro náročné požadavky golfových hřišť. Vyznačuje se absolutní stabilitou i přes nízkou hmotnost pouhých 5,4 kg. Přidaný spoj pro ještě menší rozměry při složení. Snadno se vejde do kufru sportovních aut, ale také do cestovního obalu. Nejnovější generace 2.0 - tiché bezkartáčové motory, parkovací brzda na obou stranách a integrovaný ukazatel stavu baterie. High-performance lithiová baterie, šetrná k životnímu prostředí, s výdrží až 45 jamek, s možností uložení v golfovém bagu.  Inteligentní JuCad systém trakce má pohon na dvě kola s dvěma motory integrovanými v nápravě plus elektronický brzdový systém pro optimální výkon i na prudkém terénu. 99 990 Kč

Cena s DPH 21 %

Nerezové vozíky

JuCad Carbon Silence 2.0

Karbonový elektrický vozík

JCS2

Matně černý design v 3K designu. Tichý a jednoduše složitelný vozík s nejnovější technologií bezhlučného pohonu SILENCE pro nejmodernější zážitek z jízdy! Elegantní vozík, pokud úložný prostor není problém.86 990 Kč

Cena s DPH 21 %

Nerezové vozíky

JuCad Carbon drive 2.0

Karbonový elektrický vozík

JCD2

Jednoduché rozkládání na 2 části (rám + přední osa), celokarbonový lesklý rám, žádný hmotnostní limit pro golfový bag a nejmodernější technologie 2.0, to jsou výhody tohoto elektrického karbonového vozíku.

Akční cena 74 990

Původní cena 86 990 Kč

Cena s DPH 21 %

Nerezové vozíky

JuCad Carbon 3kolový manuální vozík

Karbonový manuální vozík

Stabilní bezmotorový vozík zaujme nejen extrémně nízkou hmotností, ale také elegantním lesklým celokarbonovým rámem ve výrazném designu JuCad. Manuální JuCad Carbon lze snadno sestavit nebo rychle rozebrat. Bez problémů se vejde i do nejmenších sportovních aut. Je ideálním společníkem na Vašich leteckých cestách.


Barevné varianty:

1. Černá (JCARBON3)

2. Bílá-černá (JC3-WS)

3. Stříbrná-černá (JC3-SS)

24 990 Kč

Cena s DPH 21 %

Nerezové vozíky

JuCad Carbon Shadow 3kolový manuální vozík

Karbonový manuální vozík

JC2-SD/JC3-SD

Bestseller!


Tento stylový karbonový vozík v matně černém 3K designu je extrémně lehký a nemá žádné omezení hmotnosti pro bagy. Výškově nastavitelná rukojeť zajišťuje snadné ovládání a zabraňuje namáhání zad. Spolu s golfovým bagem se vozík vejde do JuCad cestovního krytu a stane se tak Vaším ideálním společníkem pro letecké cesty.

22 990 Kč (JC2-SD) dvoukolová verze

24 990 Kč (JC3-SD) tříkolová verze

Cena s DPH 21 %

Nerezové vozíky

JuCad Carbon Shine 3kolový manuální vozík

Karbonový manuální vozík

JC2-SH/JC3-SH

Tento stylový karbonový vozík v okouzlujícím leskle černém 3K designu je extrémně lehký a nemá žádné omezení hmotnosti pro bagy. Výškově nastavitelná rukojeť zajišťuje snadné ovládání a zabraňuje namáhání zad. Spolu s golfovým bagem se vozík vejde do JuCad cestovního krytu a stane se tak Vaším ideálním společníkem pro letecké cesty.

22 990 Kč (JC2-SH) dvoukolová verze

24 990 Kč (JC3-SH) tříkolová verze

Cena s DPH 21 %

Nerezové vozíky

JuCad Carbon Zebra 3kolový manuální vozík

Karbonový manuální vozík

JC3-Z

Tento stylový karbonový vozík v matně černém 3K zebra designu je extrémně lehký a nemá žádné omezení hmotnosti pro bagy. Výškově nastavitelná rukojeť zajišťuje snadné ovládání a zabraňuje namáhání zad. Spolu s golfovým bagem se vozík vejde do JuCad cestovního krytu a stane se tak Vaším ideálním společníkem pro letecké cesty.

24 990 Kč

Cena s DPH 21 %

Hliníkové vozíky

Hliníkové vozíky

Nerezové vozíky

JuCad drive S 2.0 set

Hliníkový elektrický vozík

JD2S-SET3

Objednejte si svůj jedinečný set již nyní na jucad@golfgate.cz a dostanete:

Elektrický hliníkový vozík JuCad drive S 2.0 

+ zdarma elektronická parkovací brzda 

+ zdarma transportní taška 

+ zdarma držák na scorecard (černý) 

+ zdarma golfový deštník s 99% UV ochranou/UPF 50+ (stříbrný) 

+ zdarma chránič rukojeti

+ 6 let záruka na rám

+ 2 roky záruka na baterii

84 990 Kč

Cena s DPH 21 %

Nerezové vozíky

JuCad Edition S