Kontakt
Otevírací doba
Sociální sítě

Golf Shop Štiřín
Ringhofferova 711
251 68 Kamenice

Tel: +420 728 138 962
e-mail: info@golfgate.cz

od 1.5.2019​

Po,Út - zavřeno

St-Pá - 10:00 - 16:00

So+Ne - zavřeno

další dle domluvy.

  • Facebook
Odběr novinek

© 2019 Info Gate k.s. pro Golf Gate k.s., www.infogate.cz

JuCad vozíky

 

Titanové vozíky

JuCad Phantom Titan eX 2.0 - výhodný set

JuCad Phantom Titan 2.0 s unikátními celokarbonovými koly je nyní dostupný včetně high-class vybavení za speciální cenu. Elektrický vozík, praktická přepravní taška a dálkové ovládání. Inteligentní technologický balík nejnovější generace 2.0 to je užasný komfort, tiché bezkartáčové motory s parkovací brzdou a integrovaný ukazatel stavu nabití baterie.

Technické specifikace jsou stejné jako JuCad Phantom Titan 2.0.

132 990 Kč

Titanový elektrický vozík

Cena s DPH 21%

JPHANTOMX2

JuCad Phantom Titan 2.0

Titanový elektrický vozík s unikátními designovými koly. Karbonová kola, titanový rám, plynulé ovládání rychlostí. Inteligentní technologie nejnovější generace 2.0 to je úžasný komfort, tiché bezkartáčové motory s parkovací brzdou na obou stranách a integrovaný ukazatel stavu nabití baterie. Pohodlné složení během několika sekund do super plochých rozměrů. Maximální komfort při jízdě je zaručen odolným titanovým rámem, výkonným a tichým 48V systémem trakce s drive, reverse a neutral funkcemi stejně také jako automatickým dojezdem a volitelným dálkovým ovládáním. Snadné nastavení výšky rukojeti a vrchního držáku na bag. Extra plochá taška a oddělený obal na kola.

122 990 Kč

Titanový elektrický vozík

Cena s DPH 21%

JPHANTOM2

JuCad Phantom black on black 2.0

Černý, noblesní, elegantní. Titanový elektrický vozík s unikátními designovými koly. Karbonová kola, titanový rám, plynulé ovládání rychlostí. Inteligentní technologie nejnovější generace 2.0 to je úžasný komfort, tiché bezkartáčové motory s parkovací brzdou na obou stranách a integrovaný ukazatel stavu nabití baterie. Pohodlné složení během několika sekund do super plochých rozměrů. Maximální komfort při jízdě je zaručen odolným titanovým rámem, výkonným a tichým 48V systémem trakce s drive, reverse a neutral funkcemi stejně také jako automatickým dojezdem. Snadné nastavení výšky rukojeti a vrchního držáku na bag.

Technické specifikace jsou stejné jako JuCad Phantom Titan 2.0.

126 990 Kč

Titanový elektrický vozík

Cena s DPH 21%

JPHAN-BL2

JuCad Ghost Titan 2.0

Elektrický titanový vozík JuCad Ghost Titan 2.0 s neviditelnými koly s nejnovějším ovládáním a bezkartáčovou technologií. Elektronická parkovací brzda na obou stranách zajišťuje vozík i na extrémně prudkém terénu. Nový technologický balík s nejnovějším motorem a parkovací technologií, magnetické zásuvky na baterie a integrovaný ukazatel stavu baterie. Odolná T-rukojeť umožňuje snadnou manipulaci oběma rukama a kontrolu nad vozíkem i na nerovném terénu. Nastavitelné upevnění deštníku je integrováno v T-rukojeti. Užitečná nabíječka s magnetickým úchytem.

JuCad Ghost Titan 2.0 byl oceněn "German Design Award“ , “iF Design Award” a “reddot award” jako Winner 2018.

122 990 Kč

Titanový elektrický vozík

Cena s DPH 21%

JGHOST2

JuCad drive SL Travel eX 2.0 - výhodný set

Bestseller JuCad drive SL Travel 2.0, praktické JuCad dálkové ovládání a transportní taška za eXkluzivní cenu setu. Nejnovější generace 2.0 - tiché bezkartáčové motory, parkovací brzda na obou stranách a integrovaný ukazatel stavu baterie. Osvědčené JuCad dálkové ovládání a rychlé složení do praktické transportní tašky s odděleným prostorem pro kola.

 

Technické specifikace jsou stejné jako JuCad drive SL Travel 2.0.

Speciální cena 

JuCad drive SL Travel 2.0 + JuCad dálkové ovládání + transportní taška s teleskopickým držadlem = 1̶2̶4̶ ̶9̶8̶0̶ ̶K̶č̶

115 990 Kč

Titanový eletrický vozík

Cena s DPH 21%

JTRAVELX2

JuCad drive SL Travel 2.0

Sportovní, elegantní a super-lehký elektrický vozík z prvotřídního titanu v saténovém provedení. Přidaný spoj pro ještě menší rozměry při složení. Snadno se vejde do kufru sportovních aut ale také do cestovního obalu. Nejnovější generace 2.0 - tiché bezkartáčové motory, parkovací brzda na obou stranách a integrovaný ukazatel stavu baterie. High-performance lithiová baterie, šetrná k životnímu prostředí, výdrží až 45 jamek a je uložena v golfovém bagu.  Inteligentní JuCad systém trakce má pohon na dvě kola s dvěma motory integrovanými v nápravě plus elektronický brzdový systém pro optimální výkon i na prudkém terénu. Pohodlný otočný přepínač funkcí D=drive, N=neutral a R=reverse a s tlačítkem automatického dojezdu.

109 990 Kč

Titanový elektrický vozík

Cena s DPH 21%

JTRAVEL2

JuCad drive SL 2.0

Perfektní kombinace nadčasového designu a funkčnosti. JuCad drive SL 2.0 High-grade titanový elektrický vozík s jedním spojem lze snadno rozložit během několika sekund. Robustní konstrukce je vhodná pro ty nejtěžší bagy. Nejnovější generace 2.0 - tiché bezkartáčové motory, parkovací brzda na obou stranách a integrovaný ukazatel stavu baterie. High-performance lithiová baterie, šetrná k životnímu prostředí, výdrží až 45 jamek a je uložena v golfovém bagu.  Inteligentní JuCad systém trakce má pohon na dvě kola s dvěma motory integrovanými v nápravě plus elektronický brzdový systém pro optimální výkon i na prudkém terénu. Pohodlný otočný přepínač funkcí D=drive, N=neutral a R=reverse a s tlačítkem automatického dojezdu.

109 990 Kč

Titanový elektrický vozík

Cena s DPH 21%

JDRIVESL2

JuCad drive SL Classic

Titanový vozík JuCad drive SL Classic snadno rozložitelný jednou rukou. Rozložený se tento lehký vozík snadno vejde do auta. Je vybaven přepínačem funkcí drive a neutral stejně jako tlačítkem automatického dojezdu 10m, 20m a 30m. Inteligentní JuCad systém trakce s dvěma motory integrovanými v nápravě plus elektronický brzdový systém pro optimální výkon i na prudkém terénu. Díky high-tech motorům umístěných mimo dosah očí je téměř nerozlišitelný od manuálního vozíku.

82 990 Kč

Titanový elektrický vozík

Cena s DPH 21%

JCLASS35

JuCad Ghost manual

JuCad Ghost, elegantní titanový vozík s "neviditelnými" koly v manuálním provedení. Snadno složitelný během několika sekund. Odolná nastavitelná T-rukojeť je vhodná pro manipulaci oběma rukama a je na ní umístěn nastavitelný držák na deštník. Vozík je nenáročný na údržbu a snadno se čistí. Je vhodný pro všechny typy bagů.

32 990 Kč

Titanový manuální vozík

Cena s DPH 21%

JGHOST-M

JuCad Titan

Ultra-lehký manuální titanový golfový vozík v saténovém provedení. Velká nasazovací kola a nastavitelná rukojeť. JuCad Titan se snadno složí do minimálních rozměrů a je vhodný pro všechny typy bagu.

Dostupný ve dvoukolové (JUCADT) a tříkolové verzi (JUCADT3).

32 990 Kč (JUCADT)

35 990 Kč (JUCADT3)

Titanový manuální vozík

Cena s DPH 21%

JUCADT/JUCADT3

JuCad Titan Classic

Jednoduše navržený tříkolový titanový manuální vozík se spolehlivým mechanisme pro složení během několika sekund. Odolný vozík je vhodný pro všechny typy bagů bez váhového limitu. Ultra-lehké provedení, saténové provedení titanového povrchu, sofistikovaná high-tech kola. JuCad Titan Classic může být vybaven praktickou brzdou.

25 990 Kč

Titanový manuální vozík

Cena s DPH 21%

JCLASSIC3

 

Nerezové vozíky

JuCad Drive

Elegantní elektrický JuCad Drive golfový vozík z high-quality nerezové oceli je ve své preciznosti, odolnosti a funkčnosti konkurence schopnou alternativou k exkluzivním ultra-lehkým JuCad vozíkům z titanu. Díky pohodlnému push-fit spoji se vozík snadno složí do neobyčejně plochých rozměrů a vejde se pohodlně i do malých kufrů aut. Dva neviditelné výkonné high-tech motory zaručují tichý a plynulý výkon. Uživatelsky příjemný otočný ovladač rychlosti a elektronická brzda pro jízdu z kopce. High-performance lithiová baterie, šetrná k životnímu prostředí, výdrží až 45 jamek a je uložena v golfovém bagu.

85 990 Kč

Nerezový elektrický vozík

Cena s DPH 21%

JDRIVE

JuCad Edition

Nadčasový design a absolutní stabilita. Manuální vozík JuCad Edition z nerezové oceli. Snadné složení a rozložení během několika sekund. Nastavitelná rukojeť a snadná manipulace při tlačení a táhnutí vozíku. JuCad Edition je extrémně stabilní a vhodný i pro ty nejtěžší bagy profesionálů. Díky malým rozměrům při složení je vozík vhodným společníkem pro cestování leteckou dopravou a snadno se vejde do přenosné tašky JuCad Travelcover. JuCad Edition je dodáván v robustní a praktické přenosné tašce. Vozík je dostupný také s praktickou zajišťující brzdou.

 

Dostupný ve dvoukolové (JEDITION ) a tříkolové verzi (JEDITION3).

19 990 Kč (JEDITION)

22 990 Kč (JEDITION3)

Nerezový manuální vozík

Cena s DPH 21%

JEDITION/JEDITION3

JuCad Junior

Manuální nerezový vozík JuCad Junior  je speciální model pro děti po vzoru jeho "staršího bratra" JuCad Edition z nerezové oceli. Snadno ovladatelný, složitelný do malých rozměrů, nastavitelná rukojeť s nastavením vhodným i pro ty nejmladší golfisty. JuCad junior je dostupný i jako elektrický vozík. Pro všechny mladé golfisty do výšky 150 cm (4'10'').

 

art. no. JUNIOR, dvoukolová verze

art. no. JUNIOR3, tříkolová verze

9 990 Kč (JUNIOR)

12 290 Kč (JUNIOR3)

Nerezový manuální vozík pro děti

Cena s DPH 21%

JUNIOR/JUNIOR3

JuCad Junior Drive

Snadno ovladatelný elektrický vozík JuCad Junior Drive z nerezové oceli. Nastavitelná rukojeť s otočným ovládáním rychlosti a s nastavením vhodným i pro ty nejmladší golfisty. Elektronická brzda zaručuje maximální stabilitu i na nerovném terénu. Dodáván s praktickou přenosnou taškou.

52 990 Kč

Nerezový elektrický vozík pro děti

Cena s DPH 21%

JUNIOR-D

 

Karbonové vozíky

JuCad Phantom Carbon

112 900 Kč

Karbonový elektrický vozík

Cena s DPH 21%

JCPHANTOM

Nerezové vozíky

JuCad Phantom Carbon White

112 900 Kč

Karbonový elektrický vozík

Cena s DPH 21%

JCPHAN-WH

Nerezové vozíky

JuCad Carbon Travel

89 900 Kč

Karbonový elektrický vozík

Cena s DPH 21%

JCT

Nerezové vozíky